o nas

Uogólniając większość z nas to młodzi pasjonaci ze smykałką do biznesu. Projekt powstały z pasji, traktujemy jednak niezwykle poważnie, tak poważnie jak istotną rzeczą w biznesie jest obieg informacji. Ten znany dziś - tradycyjny, mailowy czy przy użyciu komunikatorów, w naszej ocenie staje się coraz bardziej przestarzały. Czas na coś nowego. Sprytnego i odważnego. Czas na Briskcis.

Bartosy

Pomysłodawca - Bartosz

Pomysłodawcą Bricksis jest projektant produktowy, księgowy i finansista. Pasjonat komunikacji biznesowej, który projekt Bricksis nosił w głowie kilka lat. Ten czas, który poświęcił na przemyślenia, pozwolił by Brickis mógł cieszyć nie tylko prostotą ale i szeroką funkcjonalnością.

basia

Creative Manager - Basia

W Bricksis zajmuje się zbieraniem pomysłów i troską o to by każdy z nich został wcielony w życie zgodnie z założeniami. Koordynuje prace całego zespołu oraz odpowiada za finalną wersję każdego zaprogramowanego elementu. W chwilach luźniejszych tworzy fragmenty kodu interfejsu użytkownika.

łukasz

Front-end - Łukasz

Pasjonat programowania aplikacji internetowych, którego celem jest tworzenie dynamicznych rozwiązań webowych. Wyjątkową satysfakcję sprawia mu implementacja niestandardowych pomysłów wymagających kreatywnego i twórczego podejścia. Z tego względu praca przy Bricksis stała się nie tylko dużym wyzwaniem ale i jednym z najbardziej interesujących doświadczeń.

magda

Grafik - Magda

Zajmuje się grafiką i tworzeniem ilustracji. Zaprojektowała logotyp Bricksis oraz całą oprawę graficzną projektu. Uwielbia uczyć się nowych rozwiązań, rozwijać swoje umiejętności i zmagać się z projektowymi zawirowaniami. Bricksis stał się świetną motywacją do postępu we wszystkich tych aspektach, dając wiele satysfakcji i pozwalając na wszechstronny rozwój.

konrad

Back-end - Konrad

Pasjonat. Profesjonalista. Programista. Bez problemu pokonuje stawiane przed nim wyzwania, bez względu na ich rodzaj czy wielkość. Stworzył wiele odnoszących sukcesy stron. Nie osiada na laurach, lubi poszerzać swoją wiedzę. Jego wieloletnie doświadczenie i niemałe zdolności programistyczne znalazły świetne wykorzystanie w Bricksis.

finerio logo

Finerio

Finerio to określenie własności intelektualnej grupy młodych ludzi, którym przyświeca jeden cel: stworzenie prostego i przyjaznego świata finansów opartego o najlepsze rozwiązania oraz usługi takie jak księgowość, ubezpieczenia czy finansowanie. Dla Bricksis Finerio stało się pierwszym Aniołem Biznesu, bez którego nie udałoby się rozpocząć nad nim prac.